Új jelszó kérése

Karrier

Karrier

Értékesítési munkatárs

pozícióba kollégát keresünk.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Tevékenységét tudatosan tervezze, fejlessze annak hatékonyságát, összhangban a cég értékeivel, az értékesítési tervekkel és a vonatkozó utasításokkal
  • Új értékesítési lehetőségek felkutatása
  • Értékesítési szerződések megkötése és a hosszú távú ügyfélkapcsolatok megalapozása
  • Ajánlatok készítése, prezentálása a potenciális ügyfeleknek
  • Versenytársak tevékenységének folyamatos nyomon követése
  • Üzleti tárgyalások a potenciális és meglévő partnerekkel

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Minimum középfokú végzettség
  • 5 éves értékesési területen szerzett tapasztalat
  • Számítógépes felhasználói ismeretek, kiemelten: Excel, Word
  • Vezetői engedély és gépjármű vezetői gyakorlat
  • Kiemelkedő tárgyalási-, prezentációs -, és problémamegoldó készség
  • Önállóság, belső motiváltság
  • Önbizalom, képesség új ügyfelekkel történő tárgyalási körülmények kialakítására
  • Ügyfélcentrikus gondolkodásmód, hozzáállás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes jövedelem (havi alapbér)
  • vállalati autó, laptop, mobiltelefon, mobil internet a munkavégzés támogatásához
  • szakmai továbbképzések
  • lendületes, összetartó csapat

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Értékesítés, Kereskedelem

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, szíveskedjen magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi elérhetőségre elküldeni: lorinczrudolf@domotors.hu

Webáruház készítés